معرفی کتاب

پویش اهدای کتاب «سید زنده است»

بسیج همگانی برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی

💐با سلام و دعای خیر و تبریک سال جدید

⭕رهبر معظم انقلاب فرمودند: «در نقطه مقابلِ حرکتی که سعی می‌کند دلبستگی‌ها را به نمادهای فساد، دنیاطلبی و هرزه‌گرایی جلب کند، تبیین چهره‌های تابناک شهیدان موجب خواهد شد جوانان به آنان دل ببندند و راهشان را دنبال کنند. نگذارید غبارهای فراموشی روی این خاطره‌های گرامی را بگیرد»

همچنین ایشان در خصوص مسئله کتاب و کتابخوانی فرموده اند : « همه درد آشنایان و دل آگاهان به منظور بسیج همگانی برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی بپاخیزند ،تا هیچ کس در هیچ جا ، هیچ بهانه ای برای کتاب نخواندن نداشته باشد.»

لذا در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و با توجه به اینکه در این ایام خانه نشینی مردم به دلیل ویروس کرونا، فرصت بسیار خوبی جهت کتابخوانی فراهم گردیده است، تصمیم به اجرای طرح « اهدای کتاب » و ترویج بیشتر کتاب «سید زنده است»، مربوط به زمانه و زندگی شهید والامقام مدافع حرم «شهید سیدمجتبی ابوالقاسمی» گرفتیم؛ چرا که اگر این شهید والامقام به مردم و خصوصاً نسل جوان معرفی شود ، «شهید ابراهیم هادی»دیگری در دل ها نقش خواهد بست.

✅در خصوص این طرح متقاضیان می توانند با خرید هر تعداد جلد کتاب «سید زنده است» ، کتاب ها را به اقوام و آشنایان خود، اهدا کنند.

✅بخش دیگر این طرح این است که متقاضیان عزیز پس از خرید کتاب ، توزیع کتاب را به گروه فرهنگی شهید سیدمجتبی ابوالقاسمی واگذار می کنند تا از طرف آنان به افرادی که علیرغم علاقه به تهیه کتاب ، به دلیل مشکل مالی ، نتوانسته اند کتاب را خریداری کنند، اهدا گردد.

روش های تهیه کتاب :

روش اول: خرید اینترنتی

با مراجعه به سایت شهید ابوالقاسمی از طریق لینک زیر و تحویل کتاب به صورت رایگان در دزفول و به صورت پستی در سرتاسر کشور

روش دوم: خرید تلفنی و پیامکی :

ارسال رایگان کتاب در دزفول درب منزل در سریع ترین زمان.تماس و پیامک و واتساپ
۸صبح تا۲۱ به تلفن:۰۹۳۰۱۵۲۸۳۱۷ کتابفروشی وارثین.

موفق و پیروز باشید

یک دیدگاه

  1. سلام.خداقوت. در ارتباط با پویش اهدای کتاب عرضی داشتم.تهیه کتاب (از نظر مبلغ) ممکنه برای بعضی ها زیاد باشه.کاش در صورت امکان یک شماره کارت اعلام می کردید هر کس که تمایل داره با هر مبلغی که در توانش هست جهت خرید و اهدا کتاب شرکت کنه.مثلاً من در حد توانم ۵۰۰۰ تومانه.دیگری ۱۰۰۰۰ تومان و دیگری ۲۰۰۰ تومان و … . از مبلغی که جمع می شه (در واقع به شماره کارت اعلام شده واریز می شه)گروه فرهنگی شهید زحمت خرید کتاب و توزیع آن را بعهده بگیره.
    تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا