وصیت‌نامه

متن وصیت‌نامه شهید مدافع حرم سید مجتبی ابوالقاسمی:

خدایا! زبانم از شکرگزاری ناتوان است که (مرا) لایق دانسته و در جمع مدافعین ناموس اهل بیت(ع) قرار دادی. پدر و مادر عزیزم! زبانم از تشکر و سپاس شما نیز قاصر است و حضورم در این سرزمین و دفاع از مواضع شیعه را مرهون تربیت اسلامی و اهل بیتی شما می‌دانم.

پدر و مادرم! در این راه جز عاقبت به خیری نیست؛ پس همان‌طور که از جد بزرگوارمان امام حسین(ع) آموخته‌ایم، جان و مال و عزیزانمان فدای اسلام. خدا گواه است که در صحنه‌ی نبرد کوچک‌ترین شک و شبهه‌ای در دل ندارم و کاملا خرسند و شاد از این موهبت الهی هستم و زمانی که جانم را فدای اهل‌بیت و اسلام نمودم به اوج سعادت رسیده‌ام و چه شیرینی از این بهتر که فدای عمه السادات، عمه حضرت علی اکبر، علی اصغر، قاسم و اهل بیت پیامبر شدن؟

و بدانید که در آن دنیا نیز سعادتمند و شادتر از این دنیا هستم؛ پس شما نیز به خود ببالید و از سعادتمند شدن فرزندتان خوشحال باشید که خوشنودی خدا هم در همین است.

از خواهران و برادرانم طلب حلالیت دارم و تنها سخنی که با دوستان و اطرافیان خود و یا هر کسی که با بنده آشنایی دارد (دارم) این است که گوش به فرمان ولی زمان باشید و از امام خامنه‌ای پشتیبانی کنید که اگر به جز این کردید در زیان‌اید.

سید مجتبی ابوالقاسمی

۱۳۹۴/۹/۱۵ – ساعت ۱۷:۵۰ – سوریه (روستای برنه)

دکمه بازگشت به بالا